SERWIS I NAPRAWA DRONÓW

Naprawa dronów Naprawa dronów 2

Klinika Dronów AXIDRO

Profesjonalna naprawa dronów, sprzętu fpv, usługi projektowania i budowy profesjonalnych platform latających jak i okresowe przeglądy – to wszystko robimy w Klinice Dronów Axidro! Nasi technicy posiadają pełne zaplecze narzędzi, nowych części zamiennych oraz przyrządów pomiarowych. Pomagamy w drobnych awariach jak i skomplikowanych projektach. Rozbita obudowa, zatarty silnik, zamoknięta elektronika, rozkalibrowany akcelerometr to nasz codzienny chleb powszedni.

 

Kim są nasi technicy?

Serwisanci Kliniki Dronów AXIDRO Posiadają kilkunastoletnie doświadczenie z branży lotnictwa oraz modelarstwa. Setki naprawionych modeli, tysiące konsultacji technicznych mówią same za siebie. Posiadają licencje VLOS oraz BVLOS wydaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Pomogą nawet w najtrudniejszych przypadkach.

 

Specjalnie dla Ciebie:

– zdiagnozujemy
– naprawimy twój sprzęt
– wykonamy dokumentację zdjęciową
– wykonamy aktualizację oprogramowania
– skalibrujemy
– wykonamy szereg testów potwierdzających sprawność

 

-> BEZPŁATNA DIAGNOZA

Tylko u nas, wykonamy bezpłatną diagnozę Twojego drona lub osprzętu. Pokrywasz tylko koszt wysyłki w wysokości 25zł.

-> MONITORING ONLINE

Tylko u na, masz stały monitoring postępu prac serwisowych online razem z powiadomieniami SMS!

-> POMOC TECHNICZNA

Nie żegnamy się kiedy odchodzisz z naszej kliniki dronów. Chętnie służymy pomocą nawet po naprawie! Budujesz drona i nie wiesz jakich użyć podzespołów? Pomożemy!

-> DRON NA ZAMÓWIENIE

Piła łańcuchowa pod dronem? Klakson odstraszający ptaki? Kamera z zoomem do podglądania sąsiadki? Kamera z termowizją do poszukiwania zaginionego psa? Dla nas to żaden problem!

 

PRZEBIEG ZGŁOSZENIA NAPRAWY W 7 KROKACH

1. Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego, dostępnego poniżej.
2. Oczekuj na potwierdzenie przyjęcia naprawy. Możliwe, że rozwiążemy problem bez konieczności wykonania prac serwisowych. Jeśli wysłanie do nas drona okaże się niezbędne, otrzymasz od nas e-mailowo potwierdzenie przyjęcia zgłoszeniowego wraz z jego unikalnym numerem rozpoczynającym się od liter “RMA…”
2. Po otrzymaniu od nas potwierdzenia nadania numeru zgłoszeniowego, wyślij pacjenta do naszej Kliniki Dronów opisując go wyraźnie numerem zgłoszeniowym rozpoczynającym się od liter “RMA…”
3. Oczekuj na diagnozę. Przewidywany czas zostanie podany na stronie ze śledzeniem statusu naprawy.
4. Diagnozę opiszemy wraz z wyceną kosztów naprawy które będą wymagały Twojego potwierdzenia.
5. Po potwierdzeniu kosztów i ich opłaceniu przystąpimy do naprawy. Jeśli nie zgodzisz się z kosztami naprawy, odeślemy do Ciebie sprzęt na adres podany w formularzu zgłoszenia. Koszt wysyłki to 25zł
6. Po naprawie i pomyślnych testach, twój dron otrzyma “wypis” z Kliniki Dronów czyli opis i podsumowanie naprawy
7. Naprawiony i szczęśliwy dron, zostanie do Ciebie bezpiecznie odesłany na adres podany w zgłoszeniu naprawy.